Konec pozemního televizního vysílání DVB-T

DVB-T končí

Televize zdarma brzy skončí.

Blíží se přechod pozemního příjmu na novou normu DVB-T2,  s kterou stávající  televizory a set top boxy nejsou kompatibilní. Současně se plánuje i zpoplatnění pozemního příjmu, jak je tomu již například v Rakousku.

Pokud je ve Vašem bytovém domě již nyní instalován kompletní rozvod pro satelitní televizi za pomoci jedné společné satelitní antény pro celý dům, nabízí se následující řešení.

Máme možnost volby.

Jsem si vědomi že ne všichni budou mít stejné požadavky a přání. Proto je zde možné využít více poskytovatelů a mít tak opravdu veliké možnosti výběru. Nabízíme vám výběr ze 3 možných poskytovatelů viz níže. Všeobecně se dá říci že všichni 3 mají velmi podobnou nabídku programů, jen ji mají různě poskládanou do balíčků.

Pokud Váš dům má ještě staré (průběžné) rozvody, můžeme vám udělat celkovou nabídku na jejich výměnu a rekonstrukci terestriální i satelitní antény. Zde je bohužel třeba počítat hlavně u rozvodů s vyšší finanční náročností.

STA

Fotbalisté pozor!

Rád bych vyzdvihl NovouDigiTV a to hlavně pro milovníku fotbalu. Jako jediný provider totiž nabízí vysílání toho nejlepšího světové fotbalu vůbec. Jedná se o španělskou La Ligu a anglickou premier League vysílaných na kanálech Digisport. Je to opravdu nesrovnatelná podívaná.

 Bez závazku.

Pro diváky, kteří se nechtějí vázat smlouvou na několik měsíců a kteří si raději koupí svůj vlastní příjmač je jasná volba Skylink. U Skylinku si navíc můžete aktivovat vybraný balíček třeba jen na jeden měsíc (dost často se této možnosti využívá ve vánočním období nebo při sledování sportovních turnajů)

Roman